O nas

Kilka słów o nas

NoviDENT Stomatologia to przychodnia, którą stworzyliśmy przede wszystkim z myślą o potrzebach pacjentów, bo to pacjent musi być w centrum uwagi. Wiemy doskonale, że wizyta u stomatologa często wywołuje uczucie niepokoju, może być powodem stresu. Zapewniamy, iż dokładamy wszelkich starań, aby każdy pacjent, już od początku wizyty w NoviDENT Stomatologia, poczuł się właściwie zaopiekowany i czuł się u nas dobrze. Za cel stawiamy sobie minimalizowanie wszelkiego dyskomfortu, a podawane naszym pacjentom na życzenie bardzo skuteczne znieczulenie zawsze jest już w cenie zabiegu.

NoviDENT Stomatologia to miejsce tworzone z pasją, ponieważ najzwyczajniej w świecie lubimy swoją pracę. To pozwala nam na zaszczepianie w naszych pacjentach optymizmu i zarażanie ich uśmiechem:) Zawsze dokładnie wsłuchujemy się w potrzeby pacjentów, bowiem właściwe rozpoznanie przyczyn dolegliwości jest podstawą udanego leczenia.

Wszystkich dotychczasowych oraz przyszłych naszych pacjentów serdecznie zapraszamy do korzystania z usług NoviDENT Stomatologia.

Nasz zespół tworzą

lek. dent. Karina

Domagalska-Budrewicz

współwłaściciel/lekarz wiodący

Krzysztof Budrewicz

współwłaściciel/CEO

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu Wydział Lekarski II – Stomatologia. Studia ukończyła w 2005r. Staż odbyła w 111 Szpitalu Wojskowym w Poznaniu. Od 2006r. nieprzerwalnie leczy pacjentów na terenie Zielonej Góry, Cigacic oraz Nowej Soli. Przez pacjentów ceniona za profesjonalizm, cierpliwość i promienny uśmiech.
Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego Wydziału Prawa i Administracji z 2001r. Posiada duże doświadczenie zawodowe, przydatne w codziennym funkcjonowaniu przychodni. Odpowiada za kontakt z pacjentami i współpracę z podmiotami zewnętrznymi.